Productinformatie
Aangezien dit meubel tegelijkertijd een bureau en bed is, zorgt het voor extra ruimtebesparing. Als u het bed overdag niet gebruikt klap je het met een handomdraai omhoog en zo ontstaat het bureau. Bent u klaar voor de nacht, dan draait u het bed met gemak naar beneden. U kunt voor een groot deel alle spullen op het bureau laten staan! Door het slot aan de zijkant kan het niet gebeuren dat het bed per ongeluk uitklapt als u op het bureau leunt. Bedkast Flat offico heeft een zeer luxe lattenbodem met onder uw middel dubbele latten die u kunt verstellen of u wilt dat de lattenbodem daar meer of minder mee veert.
In combinatie met een fijn matras kunt u zonder problemen iedere nacht slapen op deze bedkast. Echter is het natuurlijk ook een ideaal meubel voor de werk/logeerkamer!
Afwerking van de bedkast Flat Officio 140
U kunt meerdere kleuren en afwerkingen kiezen voor de bedkast Flat officio, zodat hij zal passen bij uw wensen en huidige interieur. Op deze bedkast kan een matras van maximaal 18 cm dik worden geplaatst. Onze adviseurs kunnen u meer vertellen over de matras mogelijkheden.

Prijs vanaf (in de standaard witte afwerking)
Bed 140 x 200: € 4.365
De bedkast is in onze showroom te bekijken.
Bekijk ook eens onze andere bedkasten met bureau.